Księżyno Kolonia 20
16-001 Kleosin

Adam Maliszewski
tel. kom. 0605 260 015

www.candor-meble.pl
biuro@candor-meble.pl

Pozostaw kontakt

Skontaktujemy się z Tobą w najbliższym czasie

Naszą witrynę przegląda teraz 2 gości 
/home/admin/domains/candor-meble.pl/public_html/administrator/components/com_vvisit_counter/helpersPlease reinstall [Vinaora Visitors Counter] component53
3.jpg
O NAS
Drukuj

 

 

Witam, nazywam się Adam Maliszewski i od czerwca 2008 roku tworzę i rozwijam pracownię mebli współczesnych CANDOR. Moją ambicją jest, by firma była w pełni profesjonalna, rzetelna, wiarygodna i spełniająca oczekiwania klientów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, wiedzy zdobytej w Polsce jak i za granicą, wiem, że firma to nie tylko ja, ale również zgrany zaspół fachowców. Poprzez pełne zaangażowanie w każdy projekt, jesteśmy w stanie zaspokoić wymagania i potrzeby każdego klienta.

 

Niesłabnąca fascynacja wykonywaną pracą, podążanie za nowymi trendami i nowymi rozwiązaniami technologicznymi sprawia, że nie ma dla nas zadań, których nie moglibyśmy wykonać. Nie boimy się wyzwań, wręcz motywują nas one do ciągłego rozwoju. Naszą misją jest dawanie radości, satysfakcji i praktycznego wykorzystania przestrzeni, każdemu, kto postanowił nam zaufać. Staramy się stosować i polecać rzeczy wypróbowane, o najwyższej jakości. Bazujemy na sprawdzonych dostawcach i podwykonawcach. Szczycimy się wciąż rozwijającą się współpracą z pracownią wnętrz TODO z Warszawy.

 

Siedziba firmy mieści się w Białymstoku, aczkolwiek nasze realizacje dotyczą większego obszaru. Poza województwem podlaskim działamy na terenie Warszawy i okolic.

Candor, to firma zajmująca się nie tylko realizacją na zamówienie pojedyńczych zestawów mebli kuchennych, łazienkowych, czy innych zabudów meblowych. Możemy pochwalić się wieloma zrealizowanymi, dużymi projektami wnętrz, zapewniając umeblowanie „od garażu po strych”. Przy wykonaniu wielu z nich były zastosowane niesamowicie różnorodne elementy np. tapicerowane, szklane, gięte, itp.

 

Ale to jeszcze nie wszystko! Dzięki pomysłom, wizjom i koncepcjom oraz inspiracjom czerpanym z nowych materiałów i akcesoriów, poszerzamy ofertę o meble autorskie. Mamy ambicję by ich niepowtarzalność i oryginalność przyciągała Państwa uwagę. Można je znaleźć w naszym sklepie internetowym.

 

Stale rosnąca liczba zadowolonych klientów oraz ich liczne referencje, każą nam wierzyć, iż wybór naszej firmy będzie dla Państwa ze wszech miar satysfakcjonujący.

 

Zapraszam do współpracy.

 

Adam Maliszewski